Butla z helem X10 wielorazowa

Cena: 430,00 zł


Butla wielorazowego użytku z helem balonowym X10.
 

Idealna do napełniania dużej ilości baloników lateksowych - wystarcza na około 120 szt. balonów wielkości 12 cali. Nadaje się również do balonów gumowych, foliowych, a także do tankowania dużych balonów PVC, poliuretanowych jedno- i dwupowłokowych latających na uwięzi, sterowców i zeppelinów.

 

Butlę napełnioną helem można wypożyczyć na dowolny czas. Po jej wykorzystaniu należy zwrócić ją do punktu dystrybucji we własnym zakresie lub jest ona odbierana od Państwa przez naszych pracowników, jeśli zamówiony był jej obiór. Ze względów bezpieczeństwa nie napełniamy helem zbiorników dostarczonych przez Państwa do punktów dystrybucji. Za każdy dzień wypożyczenia pobierana jest opłata, której wysokość jest uzależniona od liczby dni wypożyczenia.

 

Butlę dostarczamy do jednego z punktów dystrybucji w Polsce, który jest dla Państwa najbardziej dogodny, i z którego można odebrać hel we własnym zakresie. Istnieje możliwość dostarczenia helu pod wskazany adres przez naszych pracowników lub zewnętrzne firmy. W takim przypadku należy zaznaczyć to podczas składania zamówienia.  Ze względu na masę i gabaryty, nie ma możliwości wysyłki kurierem butli z helem.

 

Przy napełnianiu helem mniejszych baloników (11''-14'') zalecamy użycie reduktora, który może być wysłany do Państwa kurierem, bezpośrednio z naszego magazynu.

Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Butla z helem X10 wielorazowa" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 4082
Pojemność: 1,8 m3
Waga: 17 kg
Wysokość: Ok. 108 cm
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.