Camera cover

Cena od: 3,95 zł


Szukasz gadżetu reklamowego dla pracowników działów IT, programistów czy po prostu osób korzystających w swej pracy z laptopów? A może chcesz, by gadżet, którym obdarujesz niósł za sobą przesłanie "dbam o Twoje bezpieczeństwo"? Lub Twoja grupa docelowa jest tak szeroka, że potrzebujesz bardzo uniwersalnego gadżetu reklamowego? W każdej z tych opcji camera cover z nadrukiem sprawdzi się idealnie!


Czym jest camera cover?


To maleńka osłona kamery, którą przyklejasz na swoim laptopie lub telefonie. Występuje w różnych kształtach i kolorach. Jest to jeden z produktów, który można wykonać indywidualnie według swojego pomysłu wraz z nadrukiem full color na całej powierzchni.
 

Jak działa?


Działanie tego produktu jest bajecznie proste - zakrywasz kamerę zawsze wtedy, gdy nie chcesz by ktoś "nieproszony" z niej korzystał. Jeśli jednak chcesz jej użyć, wystarczy,  że odsuniesz produkt i odsłonisz światło obiektywu. Produkt jest wielokrotnego użytku, dlatego może służyć przez długi czas. Występuje w wersji obrotowej, przesuwnej lub w postaci naklejki.
 

Jakie niesie za sobą korzyści?


Jest realnym dowodem na to, że dbasz o bezpieczeństwo swoich klientów lub pracowników. Warto chronić swoją prywatność, a camera cover w tym pomaga. Dodatkowo jest fantastycznym nośnikiem reklamy. Nadrukowane na nim logo jest widoczne przez cały czas korzystania z urządzenia. Występuje w wersji biodegradowalnej, przez co świetnie wpisuje się w trend eko. Camera cover to gadżet, z który przyda się niemal każdemu, dzięki temu jest bardzo uniwersalny (jego grupa docelowa jest bardzo szeroka).
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Camera cover" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 78363
Kolor: Dowolny
Rozmiar: Indywidualny
Nadruk: UV
Minimalne zamówienie: 100 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.