Czyścik do ekranu telefonu

Cena od: 1,10 zł


Czyścik do telefonu w dowolnym rozmiarze i kształcie! Jest to niezwykle praktyczny i przydatny gadżet reklamowy dla każdego, kto posiada urządzenie z ekranem. Czyścik umieszczony na kartoniku i zapakowany w woreczek PVC składa się z dwóch warstw – warstwy czyszczącej, wykonanej z mikrofibry z indywidualnym nadrukiem w pełnym kolorze oraz warstwy tylnej, wykonanej z adhesywnego silikonu, przylegającego do płaskich powierzchni.

Gadżet idealnie sprawdza się na wszelkie akcje, do który potrzeba drobnych gadżetów reklamowych. Szczególnie opłacalny przy dużych ilościach, na przykład jako upominek na targach czy wydarzeniach branżowych. 
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Czyścik do ekranu telefonu" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 78361
Materiał: Mikrofibra, karton, PCV
Minimalne zamówienie: 1000 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.