Kabelki ośmiornica

Cena od: 24,69 zł


Jeśli chcesz, aby Twoje biurko lub pokój wyglądały bardziej zabawnie i oryginalnie, to zastąp swoje wielokabelki naszą małą ośmiornicą! Produkt to nie tylko ciekawa alternatywa dla nudnych multikabli, ale również świetny sposób na wywołanie uśmiechu u Twoich znajomych i klientów. Gdy ściśniesz głowę ośmiornicy, jej oczy niemal wyskoczą z orbit! Zestaw zawiera najbardziej popularne złącza USB, w tym USB C, micro USB i Lightning, dzięki czemu z łatwością naładujesz swoje urządzenia mobilne. Możesz umieścić dwa komunikaty lub grafiki na dwustronnym medalionie na logo. Nie wahaj się, zamów już dziś naszą małą ośmiornicę i dodaj trochę radości pracownikom lub klientom!

Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Kabelki ośmiornica" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 79933
Kolor: biały
Rozmiar: 15 x 3,5 x 2,5 cm
Znakowanie: tampodruk max. 25 x 12 mm
Minimalne zamówienie: 50 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.