Klucz higieniczny

Cena od: 2,01 zł


Klucz higieniczny to bardzo proste i przydatne narzędzie pomagające w bezpiecznym funkcjonowaniu w przestrzeni publicznej. Wykonane z plastiku ABS jest kompaktowego rozmiaru, z wygodnym kółkiem umożliwiającym funkcję breloka. Klucz higieniczny umożliwia użytkownikowi otwieranie drzwi i naciskanie przycisków bez bezpośredniego kontaktu z ich powierzchnią. Produkt występuje w czterech wersjach kolorystycznych z możliwością znakowania o powierzchni 33mm x 9 mm.

Dla kogo to gadżet?

Klucz higieniczny sprawdzi się fantastycznie dla każdego bez względu na wiek, płeć czy zawód. Pomaga dbać o bezpieczeństwo, a jego niewielki rozmiar czyni z niego niezastąpione wsparcie poza domem.
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Klucz higieniczny" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 78377
Minimalne zamówienie: 250 szt.
Znakowanie: Tampodruk
Pole znakowania: 33 mm x 9 mm
Waga: 7 gram
Wymiar: 6,80 cm x 5,20 cm x 0,30 cm
Kolory: biały, czarny, niebieski, czerwony
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.