Kwiaty w puszce reklamowe

Cena od: 10,92 zł


Eko upominek - kwiaty w puszce.

Oryginalny i angażujący gadżet reklamowy, jakim są kwiaty w puszce. Piękna ozdoba zarówno na domowym parapecie, jak i na firmowym biurku. Zestaw umożliwia samodzielne wyhodowanie kwiatków lub ziół, które przez wiele tygodni cieszą oko. Są zdecydowanie trwalszym upominkiem niż kwiaty cięte, ale też o wiele ciekawszym niż kwiatek w standardowej doniczce. Dodatkowo rola reklamowa zestawu jest spełniania przez nadruk na etykiecie puszki.

Jest świetnym prezentem na różne okazje, do dowolnej personalizacji na całej etykiecie puszki. Zestaw do samodzielnej uprawy zawiera podłoże, nasiona kwiatów (lub ziół), instrukcję uprawy oraz puszkę z polistyrenu.
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Kwiaty w puszce reklamowe" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 78372
Minimalne zamówienie: 100
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.