Leżak reklamowy

Cena od: 67,20 zł


Leżak reklamowy to wygodny gadżet reklamowy na lato. Leżak został wyprodukowany w 100% Polsce.

Wytrzymały bukowy stelaż posiada regulację kąta oparcia, co pozwala dopasować go do każdej sytuacji. Sprawdzi się świetnie zarówno w prywatnym ogrodzie, jako leżak w knajpce w środku miasta czy podczas imprez plenerowych.
Płótno do wyboru: bawełna (nadruk metodą sitodruku w jednym kolorze) lub tkaniny poliestrowe (kolory PANTONE). Leżak reklamowy można dostosować do swoich potrzeb przez dodanie, np. kieszeni na gazety, grawera na stelażu. 


Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Leżak reklamowy" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 74987
Nadruk: Sitodruk (bawełna lub poliester), full kolor (poliester)
Materiał: Bawełna lub poliester
Kolor stelaża: Podstawowe kolory impregnacji stelaża: mahoń, bezbarwny, palisander, dąb, tik, heban. Kolorystyka VIP impregnacji stelaża: biel, niebieski, czarny, srebrny, oranż, żółty, czerwień.
Informacje dodatkowe: Możliwość dodania: demontażu tkaniny przez rzepy lub podwójne drążki; dodatkowej powierzchni reklamowej, poduszki, kocyka (full kolor); kieszeni na gazetę; graweru na stelażu.
Minimalne zamówienie: 10 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.