Lucas Lunch Set Big

Cena od: 13,93 zł


Niemal każdy, komu zależy na wyróżniającym się upominku reklamowym, od razu dostrzeże potencjał drzemiący w zestawie Lucas Lunch Set Big. Porcelanowy zestaw składa się z podłużnego talerzyka oraz kubka Lucas Big. Na talerzyku jest mnóstwo miejsca na ciasteczko, bądź kanapkę, a duży rozmiar kubka sprawia, że całość jest nie tylko ładna, ale też praktyczna. Kubek wyróżnia delikatne przetłoczenie po obu stronach ucha, które ciekawie komponuje się z linią talerzyka, nadając całości intrygujący kształt.
Dość spora powierzchnia nadruku jest świetnym polem dla oryginalnych projektów graficznych. Dodatkowy nadruk na talerzyku może być dopełnieniem całości, co cenią szczególne klienci potrzebujący oryginalnej zastawy na konferencję.

Zestaw Lucas Lunch Set Big świetnie sprawdza się jako element akcji marketingowych kierowany do klientów ceniących dobrą jakość. Niezawodnie spełnia swoją rolę zwracając na siebie uwagę nie tylko wyglądem, ale i użytecznością.
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Lucas Lunch Set Big" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 73036
Kolor: biały
Rozmiar: Ø95 x 80 (średnica x wysokość)
Materiał: porcelana
Znakowanie: Bezpośredni (205x30 mm) Kalka (60x70 mm) Kalka wokół (205x30 mm) Xpression - kalka organiczna (60x70 mm) Xpression - kalka organiczna wokół (205x30 mm) Sensitive Touch (60x70 mm)
Pojemność: 350 ml
Opakowania: P/701 eco, P/701 czerwone, P/701 śnieżnobiałe, P/701 czarne, P/701 żółte, P/701 reflex blue, P/701 białe, P/701 pomarańczowe
Minimalne zamówienie: 108 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.