PowerBox Elegant

Cena: tel.


Czarne, intrygujące pudełko z nadrukiem, a w nim jeszcze bardziej intrygujące wnętrze.

Gdy otworzysz PowerBoxa, Twój wzrok zatrzyma się na eleganckim notatniku z tłoczeniem. Jego aksamitna i delikatna okładka sprawi, że z trudem oderwiesz od niej opuszki palców. Najprzyjemniejsze w dotyku są miejsca tłoczenia, po których Twoje dłonie przesuną się kilka razy, dostarczając niezwykły rodzaj przyjemności estetycznej!
Oprócz niesamowitej okładki, notatnik jest bardzo praktyczny w środku. Ma grube kartki w kratkę, gumkę na długopis i gumkę do zamykania w kolorze okładki. Na końcu notatnika znajdziesz kilka kartek z perforacją, które bez trudu możesz oderwać, nie martwiąc się o nierówno oderwane brzegi. Wnętrze tylnej okładki skrywa w sobie kieszonkę na dodatkowe dokumenty, dzięki której nie zgubisz samotnych kartek. Papier użyty do powstania notesu posiada certyfikat międzynarodowej, restrykcyjnej organizacji ekologicznej FSC (Forest Stewardship Council A.C.).

Dalej, we wnętrzu pudełka, znajdziesz powerbanka wyglądającego jak miniaturowy notatnik. Materiał obudowy to hard silk touch, identyczny jak w notatniku. Niepozorny i bardzo przydatny powerbank o pojemności 4000mAh oraz 3 żeńskich wejściach: USB A , micro USB i wejście iOs do złącz lightning. Dzięki temu powerbank naładuje większość smartfonów, w tym Samsung, LG, Sony, HTC, Noka, Huawei, Motorola, BlackBerry, Iphone itp. Oprócz tego jest kompatybilny z Smartwachami, monitorami aktywności, aparatami i kamerami cyfrowymi, mobilnymi urządzeniami Bluetooth np. zestawami słuchawkowymi.
Okładka powerbanka tłoczona jest zanim urządzenie zostanie złożone, zyskujesz dzięki temu możliwość efektu WOW, na przykład tłoczenie przechodzące przez grzbiet produktu.

Ostatnim elementem PowerBoxa jest długopis. Równie przyjemny w dotyku jak dwa pozostałe produkty, odpowiednio ciężki i wyważony. Srebrny klip i lustrzany grawer komponują się bardzo elegancko. Wygodnie leży w dłoni sprawiając, że pisanie staje się przyjemniejsze.

Zestaw idealnie sprawdzi się jako Welcome Pack, prezent dla pracowników, upominek na konferencje lub gadżet dla wyjątkowych klientów. Jest prosty i elegancki, zawiera w sobie same potrzebne przedmioty, które każdy kto je zobaczy, chce mieć dla siebie.Istnieje możliwość samodzielnego skomponowania swojego PowerBoxa, o szczegóły pytaj tu.


Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "PowerBox Elegant" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 72761
Kolor: czarny
Rozmiar: 26x18x5
Materiał: papier, karton
Nadruk: tłoczenie i tłoczenie srebrną folią
Opakowanie: karton
Minimalne zamówienie: 50 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.