PowerBox Standard

Cena: tel.Zestaw PowerBox Standard idealnie sprawdzi się jako upominek na konferencje i targi, jako prezent dla pracowników czy stałych klientów. Zachwyca swoją prostotą i praktycznością. PowerBox Standard to elektryzujący zestaw szalenie przydatnych produktów – notatnika, powerbanka i długopisu.

Lekki notatnik z miękką okładką jest idealny do zabrania go ze sobą na spotkania. Posiada wstążkę jako zakładkę oraz grube, zszywane kartki. Na końcu notatnika znajdziesz kilka kartek z perforacją, które możesz z łatwością oderwać, nie martwiąc się o poszarpane brzegi. Notatnik jest dość gruby, jednak możesz go w każdym miejscu otworzyć na płasko, nie bojąc się o rozdzielenie kartek. Pisanie w nim jest więc czystą przyjemnością! Miękka okładka dodaje elastyczności, dzięki czemu od samego początku czujesz, że trzymasz w dłoniach produkt wysokiej jakości, w którym każdy element jest dobrze dobrany. Papier użyty do powstania notesu posiada certyfikat międzynarodowej, restrykcyjnej organizacji ekologicznej FSC (Forest Stewardship Council A.C.).

Powerbank wygląda jak miniaturowy notatnik z identycznie znakowaną okładką. Pojemność 4000mAh oraz 3 żeńskie wejścia: USB A , micro USB i wejście iOs do złącz lightning sprawiają, że nadaje się do niemal każdego urządzenia. Naładujesz nim większość smartfonów, w tym Samsung, LG, Sony, HTC, Noka, Huawei, Motorola, BlackBerry, Iphone itp. Oprócz tego jest kompatybilny z Smartwacham, monitorami aktywności, aparatami i kamerami cyfrowymi, mobilnymi urządzeniami Bluetooth np. zestawami słuchawkowymi.

Ostatnim z elementów PowerBoxa jest długopis w kolorze zestawu ze znakowaniem za pomocą grawerowania laserowego. Długopis zakończony jest gumką do obsługi urządzeń dotykowych, sprytnie łącząc w sobie funkcjonalność rysika.

PowerBox dostępny również w wersji Elegant tu.Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "PowerBox Standard" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 72762
Kolor: żółty
Rozmiar: 26x18x5
Materiał: papier, karton
Nadruk: tłoczenie i tłoczenie srebrną folią
Opakowanie: karton
Minimalne zamówienie: 50 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.