Promocja! Kubek Freedom Excellence

Cena: 1 859,00 zł


Promocja została zakończona
Kubek Freedom to kubek, który Twoi klienci mogą zabrać ze sobą wszędzie – na spacer, w podróż czy do pracy. Szczególnie wybierany dla grupy aktywnych klientów, którzy docenią fantastyczną izolację ciepła jaką daje dwuścienny porcelanowy kubek. Szczelna pokrywka nie tylko ochroni przed zanieczyszczeniami na zewnątrz, ale również umożliwi korzystanie z kubka podczas pracy przy komputerze bez obawy, że zawartość kubka wejdzie w interakcję z klawiaturą.
To ważna informacja szczególnie dla tych z Państwa, którzy kierują swoje akcje marketingowe dla grupy młodych i aktywnych zawodowo osób. Często przepisy wewnętrzne korporacyjnych firm wręcz zabraniają korzystania ze standardowych modeli kubka przy pracy – właśnie ze względu na częste rozlania gorących napoi na dokumenty czy sprzęt. W takiej sytuacji kubek Freedom Excellence Classic sprawdzi się idealnie. 
 
 

Co go wyróżnia?

 

Kubek ma ciekawy kształt, od którego nie tylko ciężko oderwać wzrok, ale i dłonie. Delikatne symetryczne wypustki w dolnej części produktu dodają mu elegancji i są bardzo przyjemne w dotyku. Kubek nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, a swoim urokiem przyciąga uwagę otoczenia. 

Kubki Freedom w swojej standardowej wersji (bez wypustek) były jednym z częściej wybieranych modeli kubków, a wersja Excellence Classic robi furorę odkąd tylko pojawił się na rynku.

 

Teraz w dobrej cenie!


Przygotowaliśmy specjalną promocję na pakiety 108szt. z nadrukiem bezpośrednim jeden kolor. Cena za CAŁY pakiet to 1859zł. Nadruk w cenie. GRATIS przesyłka w jedno dowolne miejsce na terenie Polski. 

Oferta ważna tylko do końca kwietnia 2019 (lub wyczerpania zapasów).
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Promocja! Kubek Freedom Excellence" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 73025
Nadruk: bezpośredni 1 kolor, 70 x 30 mm
Opakowanie: Zbiorcze
Minimalne zamówienie: 1 pakiet
Pojemność: 270 ml (sztuka)
Wysokość: 148 mm
Średnica: 90 mm
Materiał: Porcelana
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.