Świece reklamowe

Świece reklamowe

Świece reklamowe z nadrukiemCzy interesuje Cię gadżet reklamowy, który można dowolnie spersonalizować? Niezależnie czy chcesz wprowadzić klienta w stan relaksu, pobudzenia, czy w szereg innych pozytywnych emocji, świece z własnym nadrukiem są do tego stworzone. Co więcej, dzięki indywidualnemu brandingowi będą dumnie reprezentować Twoją markę.

Świeczki są coraz popularniejszym produktem zarówno w prywatnych domach jak i firmach. Poprzez rozszerzający się zakres zapachów oraz kolorów, świece na zamówienie są w stanie dopasować się do potrzeb i wnętrz każdej osoby. Ten gadżet reklamowy zostanie doceniony poprzez użyteczność i przynoszenie pozytywnych skojarzeń.Daj się zapamiętaćCzy wiesz, że współczesny marketing zaczął wykorzystywać potencjału aromatów? Takie działania, nazywane aromamarketingiem, mają za zadanie wywołać emocje, skojarzenia, relaksować. Stworzenie wyjątkowej atmosfery może mieć wpływ na decyzje zakupowe klientów, ale też na opinię o Twojej firmie.

Świece reklamowe dają możliwość oddziaływania na zmysły, w szczególności na węch. To dzięki Tobie Twój klient, kontrahent czy pracownik może mieć w domu przepięknie pachnący gadżet reklamowy, którego kolejnym atutem będzie niepowtarzalny wygląd. Dzięki temu, że świeczki reklamowe mają zazwyczaj długi czas spalania, zostaną z obdarowaną przez Ciebie osobą na dłużej.Niepowtarzalne, personalizowane świece reklamoweDlaczego świece zapachowe personalizowane powinny przyciągnąć Twoją uwagę? Warto wiedzieć, jak szerokie pole personalizacji niosą ze sobą. Jeśli jesteś znudzony wszędzie powtarzającymi się, standardowymi świecami z nadrukiem, możesz "wykreować" wymarzony gadżet reklamowy wedle swoich potrzeb. Możemy pomóc Ci w stworzeniu świecy - do personalizacji oferujemy bogaty wybór kształtów szkła o trzech różnych rozmiarach. Szkło świecy możemy zabarwić na dowolny kolor oraz oznakować za pomocą kalki szklarskiej lub graweru. Do wyboru jest również wypełnienie świecy reklamowej: parafina z wachlarzem kolorów do wyboru (dopasujemy kolor pod Twoją markę) oraz ekologiczny wosk sojowy. Szczególnie świece sojowe reklamowe cieszą się dużym powodzeniem wśród firm, dla których ważny jest zrównoważony rozwój i ochrona środowiska. Ostatnim krokiem jest wybór aromatów - jest ich aż 159! Dzięki tak dużemu wyborowi, możesz stworzyć unikalny i niepowtarzalny gadżet reklamowy.

Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.