T-shirt maskotka lub giftbox

Cena: tel.


T-shirt maskotka lub giftbox to wyjątkowy upominek reklamowy, który przełamuje nudę w sposobie prezentowania gadżetów reklamowych. Podarowanie koszulki z logo firmy jest ok. Pomyśl tylko jakie wrażenie zrobi ta sama koszulka z logo, gdy uformowana będzie w figurkę ludzika lub zwierzaka. Dodatkowo wszystko ułożone może być tak, że nadruk na koszulce będzie widoczny na froncie zwiniętej postaci. To samo tyczy się kreatywnego giftboxa. Specjalnie wybrany przez Ciebie kształt oraz koszulka uzupełniają się, współgrają i tworzą wspaniały zestaw. Nie zapominaj,że w gadżetach reklamowych najważniejsze jest wywoływanie emocji i dobrych skojarzeń.
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "T-shirt maskotka lub giftbox" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 75022
Rozmiar: indywidualny rozmiar produktu
Informacje dodatkowe: Logo lub napis na produkcie są wyszywane
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.