Tablet LCD Magic Script

Cena od: 26,56 zł


Ile razy w ciągu dnia potrzebujesz szybko coś zanotować, co przydaje się tylko na krótką chwilę? Czy sięgasz wtedy po kartkę papieru, która po chwili ląduje w koszu? Zapewne jak większość z nas.
Dlatego by pomóc Ci budować wizerunek marki odpowiedzialnej za środowisko, wprowadziliśmy do naszej oferty reklamowy tablet LCD Magic Script. Możesz go podarować swoim klientom przyczyniając się dzięki temu do ochrony drzew.

Tablet tylko pozornie przypomina magnetyczne zabawki dla dzieci, z którymi być może spotkałeś się w swoim życiu. Posiada specjalny 8,5 calowy ekran i bardzo czuły rysik, którym można wykonywać szczegółowe notatki. Idealnie nadaje się do tworzenia zapisków, rysunków i wiadomości. Tablet zawiera wymienną baterię i przycisk, który wymazuje zawartość ekranu.

Wpasowuje się w trend eko i zero waste, co czyni go gadżetem idealnym dla wszystkich klientów, którym bliski jest los planety. Dzięki temu, że jest to produkt wielorazowego użytku, spełnia fantastycznie swoją reklamową rolę. 


Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Tablet LCD Magic Script" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 75046
Kolor: czarny
Rozmiar: 22 x 14,2 x 0,5 cm
Materiał: Plastik
Minimalne zamówienie: 30 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.