Zestaw Słodki Kraft

Cena od: 90,09 zł


W okresie świątecznym nie obowiązują żadne diety, a sklepy zasypują nas bogatą ofertą łakoci niedostępnych w pozostałych miesiącach roku. Królują połączenia smakowe charakterystyczne dla Bożego Narodzenia, przede wszystkim korzenne, z dodatkiem cynamonu… Ile radości daje kosztowanie tych pyszności! Zestaw Słodki Kraft składa się tylko z takich produktów, których degustacja będzie należeć do miłych wspomnień tego czasu. Taki gotowy zestaw słodyczy dla pracowników lub kontrahentów może okazać się wyborem idealnym. Składa się on z syropu korzennego z miodem (315 g), płatków róży ucieranych z cukrem (240 g), herbatki świątecznej (50 g), czekolady kwadratowej (70 g), ciastek w pudełku (150 g). Całość zapakowana w pudełko fasonowe z wypełnieniem i ozdobami.

Podana cena obowiązuje przy zamówieniu 201-500 zestawów.
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Zestaw Słodki Kraft" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.