Biznes karta

Cena od: 0,40 zł


Biznes Karta - podstawowa forma reklamy. Mała ale skuteczna...
Niewielkie rozmiary pozwalają na schowanie jej w portfelu lub wizytowniku i na bezproblemowe nawiązanie kontaktu z kontrahentem dzięki zapisanym na niej danym - nawet po kilku miesiącach od spotkania.  Biznes Karty - zazwyczaj służą jako element prezentacji firmy lub jej przedstawiciela, ale znakomicie sprawdzają się także jako karnety, metki lub karty stałego klienta. Szeroki wybór papierów w naszej ofercie, jak również wzbogacone warianty kolorystyczne stwarzają ogromne możliwości zarówno dla projektantów, jak i klientów, aby uczynić ten ważny element firmowej identyfikacji niepowtarzalnym i wyjątkowym.
Oprócz standardowego druku w palecie CMYK, istnieje możliwość wzbogacenia kolorystyki o białą farbę, za pomocą której można uzyskać bardzo ciekawe efekty, w szczególności na ciemnych podłożach.
Dobór odpowiedniego papieru to zasadnicza sprawa przy tworzeniu biznes karty.
Niecodzienne, efektowne podłoże może dodać jej nieco wyjątkowości i charakteru. Oferujemy druk biznes kart na papierach kredowych, satynowanych, kartonach , jak również na podłożach plastikowych białych i przezroczystych o różnych grubościach.

Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Biznes karta" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 5548
Rozmiar: 80x55, 85x54
Papier: Kreda matowa 350 g (papier dwustronnie powlekany), sztywny karton dwustronnie bielony 300g
Nadruk: Dwustronny, pełny kolor CMYK, farba utrwalana promieniami UV
Minimalne zamówienie: 1000 szt.
Opcje dodatkowe: Zaokrąglane narożniki, możliwość wycięcia otworów
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.