Czyścik antybakteryjny

Cena od: 10,67 zł


Czyścik antybakteryjny to produkt, który szybko pomoże oczyścić z brudu, bakterii i wirusów telefony komórkowe, klawiaturę komputera czy inny sprzęt elektroniczny. Specjalny płyn dezynfekujący szybko i bezproblemowo usunie bakterie, wirusy oraz inne zabrudzenia z ekranów i na długo pozostawi wyczyszczoną powierzchnię odporną na osiadanie drobinek kurzu. Pojemnik z płynem o pojemności 15 ml umieszczony w obudowie, która wyposażona została w ściereczkę z mikrofibry niepozostawiającą smug oraz pyłków. Krawędzie części czyszczącej zakryte są mikrofibrą, aby zagwarantować, że ekran nie zostanie porysowany.
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Czyścik antybakteryjny" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 78393
Minimalne zamówienie: 100 szt.
Wymiar: 23 x 96 x 23 mm
Kolor: szary
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.