Drewniane puzzle z efektem wow

Cena od: 48,15 zł


Wyjątkowe, drewniane puzzle w przeróżnych kształtach, przedstawiających wizerunki zwierząt i nie tylko. Taki prezent zapewnia dobrą zabawę. Są prawdziwym wyzwaniem (również dla dorosłych)!

Puzzle nie stanowią standardowego, prostokątnego kształtu - cała układanka może być przedmiotem, zwierzęciem lub dowolnym kształtem. Najbardziej intrygującą częścią puzzli są jej elementy - ok. 20% z nich ma indywidualny kształt (np. w branży lekarskiej puzzle całościowo mogą przedstawiać strzykawkę, a poszczególne puzzle - stetoskop, kitel lekarski itp). Dzięki temu są wyzwaniem, ale też urozmaicają standardowe układanie puzzli!
Nasze puzzle niosą za sobą wiele wyjątkowości.

Tworzone są na Ukrainie — zaczynając od projektów graficznych, aż po stworzenie fizycznego produktu. Dzięki temu pomagamy im zarabiać w trudnych czasach, a 20% zysku przekazywanego jest jako wsparcie ukraińskich żołnierzy na wojnie.

Woreczki, w które pakowane są elementy, szyte są przez osoby z Zakładu Karnego w Łodzi w ramach resocjalizacji poprzez pracę. Kupując puzzle, pomagasz kobietom i mężczyznom z zakładu karnego w procesie powrotu do życia na wolności.Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Drewniane puzzle z efektem wow" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 79972
Rozmiar: A4 lub A3
Materiał: drewno pochodzące w 100% z recyklingu
Opakowanie: drewniane pudełko
Minimalne zamówienie: 100 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.