Gra Double

Cena od: 8,74 zł


Uniwersalna gra nadająca się zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zyskała już dużą popularność w swojej podstawowej wersji, dlatego pora udowodnić, że personalizowane wersje mogą przynosić jeszcze więcej frajdy! Projektujemy zarówno warstwę graficzną Double, jak i elementy znajdujące się na poszczególnych planszach. Dzięki temu możesz dopasować projekt do swojego celu, branży, estetyki czy poprzednich projektów.

Gra polega na znalezieniu wspólnego symbolu na dwóch kartach — tej odkrytej dla wszystkich graczy i swojej własnej. Po znalezieniu wspólnego symbolu kartę odkłada się na stół i powtarza poszukiwania kolejnego, wspólnego symbolu. Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się swoich kart!


Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Gra Double" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 79975
Rozmiar: karty-fi 90 mm, pudełko-95x95x23 mm
Materiał: karty-kreda mat 350g, pudełko-karton 300 g + folia błyszcząca
Nadruk: karty-dwustronny 4+4, pudełko-jednostronny 4+0
Minimalne zamówienie: 50 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.