Jak złożyć zapytanie

 1. Aby złożyć zapytanie odnośnie interesującego Państwa produktu, należy kliknąć w opcję „Zapytanie” znajdującą się pod zdjęciem danego produktu w miniaturze bądź „Wyślij zapytanie” pod zdjęciem w oknie danego produktu.
 2. Następnie otworzy się w nowym oknie, bądź rozwinie w już otwartym, formularz zapytania.
 3. Teraz należy wypełnić pola w ramkach. W pole ilości proszę wpisać liczbę sztuk produktu, na którą chcecie Państwo uzyskać wycenę. Im większa ilość, tym cena jednostkowa produktu jest niższa. Jeżeli chcą Państwo uzyskać wycenę dla kilku różnych ilości, należy przesłać osobne zapytanie dla każdej z nich.
 4. Następne pole dotyczy znakowania gadżetu. Proszę wybrać czy interesuje Państwa wybrany produkt ze znakowaniem, czy też bez.
 5. Jeśli wybrali Państwo produkt z opcją znakowania, należy wskazać liczbę kolorów, która ma być do tego celu użyta.
 6. Następnie proszę określić termin realizacji. Dzień, kiedy chcielibyście mieć Państwo gotowe produkty.
 7. W polu informacji dodatkowych możecie Państwo wpisywać dodatkowe informacje, np. liczbę logotypów na produkcie. To jest także miejsce na inne uwagi i pytania odnośnie produktu czy realizacji.
 8. W następnych polach proszę podać imię i nazwisko osoby, do której mamy skierować wycenę, adres e-mail oraz/lub telefon kontaktowy.
 9. Dodatkowym krokiem jest załączenie pliku z materiałem do znakowania (logotypem, zdjęciem itp.). W tym celu proszę kliknąć w przycisk „Logotypy” w prawym dolnym rogu okna i wybrać plik do załączenia. Nie jest to konieczne, jednak ułatwi precyzyjną wycenę.
 10. Po wypełnieniu wszystkich pól i załączeniu pliku graficznego, pozostaje już tylko zatwierdzić zapytanie klikając w przycisk „Wyślij zapytanie” – jeżeli chcecie Państwo zapytać o jeden produkt, bądź „Dodaj do zapytania” – jeżeli chcecie Państwo zapytać o więcej produktów.
 11. Po wybraniu opcji „Dodaj do zapytania”, w miejsce formularza zapytań wyświetli się informacja, że zamówienie zostało dodane do zapytania. Możecie Państwo obejrzeć je klikając w link „Przejdź do zapytania”.
 12. Możecie Państwo teraz dalej przeglądać ofertę i dodawać do zapytania następne produkty.
 13. W każdej chwili możecie Państwo podejrzeć i edytować swoje zapytanie klikając w odnośnik „Zapytanie w trakcie edycji” znajdujące się na górze kolumny po prawej stronie ekranu.
 14. Kiedy już dodacie Państwo do zapytania wszystkie interesujące Państwa produkty, należy wejść w podgląd i zatwierdzić je do wysłania klikając w przycisk „Wyślij zapytanie”.
 15. Na zapytania staramy się odpowiadać najszybciej, jak jest to możliwe.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.