Ręcznik maskotka lub giftbox

Cena: tel.


Czy wiesz, że ręcznik może się "uśmiechać", a na pewno wywoływać uśmiech na twarzy? Ręczniki reklamowe mogą stać się ozdobą i wizytówką Twojej firmy. Robione na zamówienie w dowolnej formie z wyhaftowanym logo lub znakiem rozpoznawczym Twojego przedsiębiorstwa. Oryginalny prezent dla klienta.  Piękno, humor i użyteczność w jednym. Jeśli złożysz zamówienie, otrzymasz ręcznik w formie, którą wybierzesz, może to być serce, mysz, kropelka itp. Robimy również projekty indywidualnie pod klienta. W naszej ofercie mamy również ręcznik w kompaktowej formie giftboxa. Wówczas produkt jest zapakowany w taki sposób, że przez okienko w opakowaniu będzie przedstawiony wybrany przez Ciebie kształt.  
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Ręcznik maskotka lub giftbox" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 75020
Materiał: ręcznik frote lub mikrofibra
Rozmiar: indywidualny rozmiar produktu
Informacje dodatkowe: Logo lub napis na produkcie są wyszywane
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.