Ręcznik nie-papierowy

Cena: tel.


Ręcznik nie-papierowy to doskonała alternatywa dla tradycyjnego ręcznika papierowego. Jest to komplet szytych na miarę ściereczek z łatwym mechanizmem zapięcia, które następnie umieszczone zostały na stojaku na ręcznik papierowy. Oferuje on nie tylko estetyczną i przyciągającą uwagę formę, ale także ekologiczne korzyści. W przeciwieństwie do jednorazowych ręczników papierowych, które generują dużo odpadów, ręczniki nie-papierowe są wielokrotnego użytku i pomagają zmniejszać ilość odpadów. Wystarczy je uprać i używać na okrągło!
 

Jednym z największych atutów ręczników nie-papierowych jest ich estetyczny wygląd. Są w pełni personalizowane i możemy umieścić na nich dowolny projekt firmy, tworząc upominek firmowy. Kształt produktu przypominający tradycyjny ręcznik papierowy sprawia, że są one bardzo atrakcyjne wizualnie..
 

Produkcja indywidualna ręczników nie-papierowych pozwala na dopasowanie rozmiaru, ilości oraz wzoru do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Dzięki temu można stworzyć idealne rozwiązanie do domu, biura czy restauracji, zapewniając zarówno funkcjonalność, jak i estetykę.
 

Wprowadzenie ręczników nie-papierowych do codziennego użytku to krok w stronę bardziej ekologicznego stylu życia i ochrony środowiska – to właśnie z tą myślą wprowadziliśmy je do naszej oferty.

Ściereczki są wykonane z mikrofibry- jedna strona pod nadruk, druga wykonana z mikrofibry pętelkowej. Ściereczki łączone ze sobą za pomocą nap. Ilość ściereczek w zestawie może być dowolnie modyfikowana. Ściereczki w zestawie z drewnianym stojakiem.

 

Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Ręcznik nie-papierowy" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 79977
Ilość w zestawie: 5 szt. lub inna dowolna
Materiał: mikrofibra, drewno
Sposób łączenia: napy 4 szt.
Znakowanie: nadruk full-color jednostronny
Minimalne zamówienie: 50 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.