Ulotka

Cena: tel.


Ulotki reklamowe to doskonale znana forma reklamy, na którą można natknąć się dosłownie wszędzie. Zróżnicowanie formatów (od A6 do A3) oraz dodatkowa możliwość łamania (falcowania) na wiele sposobów pozwala na umieszczenie wszelkich ważnych informacji o działalności firmy i skuteczny przekaz reklamowy.
Oprócz standardowego druku w palecie CMYK, istnieje możliwość wzbogacenia kolorystyki o białą farbę, za pomocą której można uzyskać bardzo ciekawe efekty, w szczególności na ciemnych podłożach.
Dodatkowe wykończenia introligatorskie, takie jak: falcowanie, numeracja czy perforacja zwiększają możliwości zastosowań ulotek...

Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Ulotka" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 5557
Rozmiar: A3, A4, A5, A6, A7, DL, niestandardowe wymiary
Papier: Papier kredowy 115g, 135g, 170g, 250g, 350g, papier offsetowy 90g, 120g
Nadruk: Jednostronny, pełny kolor CMYK
Minimalne zamówienie: 1000 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.