Yerba reklamowa

Cena: tel.


Oto nowość na rynku reklamowym – orzeźwiająca Yerba Mate zamknięta w butelce, czyli idealne ochłodzenie na letnie eventy i zastrzyk pobudzenia w biurze! To przyjemna alternatywa dla kawy, oferująca niepowtarzalny smak i zastrzyk kofeiny. Gazowany napój na bazie Yerba Mate - wspomaga trawienie, zwiększa koncentrację, usuwa toksyny i zmniejsza uczucie zmęczenia. Dostępna w kilku smakach, dzięki czemu każdy znajdzie to, co lubi. Spersonalizowane etykiety sprawiają, że jest to doskonały napój promocyjny dla pracowników, klientów lub na promocję wydarzeń. Sprawdź, czy Twoja własna, firmowa Yerba mate podbije serca pracowników lub klientów – nasze z pewnością zostały przez nią zdobyte!

Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Yerba reklamowa" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 79976
Pojemność: 330 ml
Materiał: szklana butelka
Znakowanie: personalizowana etykieta
Minimalne zamówienie: 100 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.