ZAP-IT pistolecik na komary

Cena od: 9,66 zł


Czym jest ZAP-IT pistolecik na komary?

To maleńkie urządzenie, które skutecznie pozwala pozbyć się świądu i obrzęku po ukąszeniu komarów, meszek lub po kontakcie z pokrzywą czy meduzą.


Jak używać?

Wystarczy kliknąć ZAP-IT kilka razy wokół ukąszenia, a błyskawicznie pozbędziesz się uczucia świądu. Produkt jest w 100% bezpieczny, jest wolny od chemikaliów i niealergiczny. Sam impuls wywołuje tylko lekkie ukłucie, dlatego produkt spokojnie nadaje się również dla dzieci.

Dlaczego jest tak skuteczny?

ZAP-IT pistolecik na komary generuje krótkotrwałe, bezpieczne dla ludzi impulsy elektryczne, które w efekcie hamują wydzielanie histaminy - odpowiedzialnej za uczucie świądu. Neutralizuje toksyny, będąc jednocześnie delikatnym dla skóry. Pomaga na ok. 1000 ukąszeń, a najbardziej skuteczny jest gdy klikniesz wokół ukąszenia 5 razy + 2 razy w samo centrum ukąszenia.


Kilka faktów o ZAP-IT:

- Działa przez cienkie tkaniny (spodnie, koszulki).
- Nie potrzebuje baterii, w środku urządzenia znajdują się kryształki piezoelektryczne, dzięki którym żywotność urządzenia jest nieograniczona (zależy jedynie od częstotliwości użycia).
- ZAP-IT uśmierza świąd  po ukąszeniu komara i  meszki, poparzeniu przez meduzy czy pokrzywy.
- Kilka kliknięć wokół ukąszonego miejsca  zamyka naczynia krwionośne i powoduje, że podskórnie nie rozprzestrzenia się histamina. Już po chwili świąd zanika. Nie drapiemy się i nie zaogniamy podrażnionego miejsca.
- Jest malutki i bardzo poręczny. Można nosić go w kieszeni czy torebce, mieć przy sobie w pracy, na spacerze czy na wakacjach.
- ZAP-IT to wyrób medyczny dopuszczony do obrotu w Polsce.
- Został gruntownie przetestowany w London School of Hygiena & Tropical Medicine.
- ZAP-IT jest dopuszczony do użytku w krajach UE.
- W Polsce jest zgłoszony do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "ZAP-IT pistolecik na komary" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 78365
Kolor: żółty z niebieską końcówką, czarny z różową końcówką, biały z czarną końcówką, niebieski z żółtą końcówką, czerwony z pomarańczową końcówką i zielony z żółtą końcówką
Rozmiar znakowania: 2,2 x 0,8 cm
Minimalne zamówienie: 250
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.