Zestaw Jedz i Pij

Cena od: 121,12 zł


Szukasz boxu prezentowego, który dostarczy słodkich chwil, jednocześnie będąc praktycznym i trwałym upominkiem dla obdarowanej osoby? Idealny do tego zadania jest zestaw Jedz i Pij. Skomponowany na podstawie doświadczeń z poprzednich lat, zawiera idealnie wyważoną mieszankę słodyczy oraz trwałego gadżetu w postaci kubka termicznego.
Kubek posiada podwójne ścianki ze stali nierdzewnej, tworząc izolację próżniową. Elegancka czerń dopełniona jest elementem korkowym, co daje lekko ekologicznego designu.
Oprócz kubka zestaw zawiera komplet dwóch puszek z nadrukiem. Jedna mieści herbatę (50g), a druga przepyszne ciasteczka migdałowe (60g).
Do tego dołączone są idealnie pasujące ciasteczka włoskie w torebce oraz czekoladowa choinka z owocami liofilizowanymi. Oba produkty w czarnych opakowaniach, pasują stylem do pozostałych elementów zestawu.
A na koniec, niemal jak wisienka na torcie, prezentują się bakalie w czekoladzie, które kuszą apetycznie w transparentnym woreczku.
Całość zapakowana w pudełko z wypełnieniem i świątecznymi ozdobami.


Podana cena obowiązuje przy zamówieniu 201-500 zestawów.
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Zestaw Jedz i Pij" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.