Zestaw prezentowy Knapnas

Cena: 68,57 zł


Zimowe popołudnie, ciepła herbata i chwila dla siebie. Przedstawiamy zestaw Knapnas, który przeniesie Cię w magiczny, świąteczny nastrój. W eleganckim kartonowym pudełku upominkowym z wypełnieniem z wełny drzewnej i czerwoną wstążką czeka na Ciebie świąteczny kubek „Nakkala”, aromatyczna zimowa herbata z owoców leśnych "Luis", słodki miód leśny "Always Gourmet" oraz ozdobę choinkową "Jerpstad" 2w1.

    Dla kogo ten zestaw?

Zestaw idealnie sprawdzi się jako uniwersalny upominek biznesowy dla ważnych klientów oraz jako prezent świąteczny dla docenianych pracowników. Jego uniwersalność i elegancja sprawią, że będzie odpowiedni dla każdego.
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Zestaw prezentowy Knapnas" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 80417
Minimalne zamówienie: 10 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.