Zestaw skarpet FELIZ Mikołaj

Cena od: 22,65 zł


Jaka jest jedna najfajniejszych rzeczy związanych z zimą i świętami? Naszym zdaniem te wszystkie kolorowe ubrania w śnieżynki, renifery, choinki, prezenty i Mikołaje. Zapewniają ciepło oraz sprawiają, że wyróżniasz się z tłumu. Mamy propozycje dla osób, które też je uwielbiają, ale przez wykonywany zawód, który wymaga ścisłego dress codu lub nieśmiałość boją się pokazać szerszej publiczności w takim stroju. Jest nią zestaw skarpet FELIZ w świąteczne wzory. To też ciekawy pomysł na firmowy prezent dla pracowników lub klientów. Jeśli jesteś firmą odznaczającą się kreatywnością i prężnie działasz w mediach społecznościowych, to wiesz już, jak można wykorzystać taki gadżet. My podpowiemy tylko, że zdjęcie Twojego zespołu w identycznych świątecznych skarpetach może zrobić furorę w sieci.
Na zestaw skarpet FELIZ składają się dwie pary ciepłych skarpet z elastycznego materiału z bawełny, poliestru i elastanu. Mają uniwersalny rozmiar i będą pasować na większość stóp.
 

Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Zestaw skarpet FELIZ Mikołaj" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 77442
Materiał: bawełna, poliester, elastan
Kolor: granatowy
Rozmiar: 90 x 145 x 60 mm
Opakowanie: kartonik barwny
Minimalne zamówienie: 50 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.