Zestaw Wiśniowe Rozluźnienie

Cena od: 75,22 zł


Zestaw Wiśniowe Rozluźnienie to strzał w dziesiątkę dla każdego miłośnika wiśni. Zapakowany w ciekawe pudełko, z ekologicznym wypełnieniem i ozdobami świątecznymi. Wygodny termofor z pestek wiśni możesz rozgrzać w mikrofalówce i ogrzać nim zmarznięte dłonie czy stopy. Czekolada bez dodatku cukru (100 g), za to z suszonymi wiśniami, jest fantastycznym upominkiem dla każdego świadomego miłośnika słodkości. Konfitura wiśniowa w słoiczku ze złotą nakrętką (253 g), nie tylko pięknie wygląda, ale też smakuje wyśmienicie. Sok wiśniowy w 200 ml buteleczce jest niczym wisienka na torcie całego zestawu – smakuje dobrze sam, ale jest też wspaniałym dodatkiem np. do herbaty.

Podana cena obowiązuje przy zamówieniu 201-500 zestawów.
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Zestaw Wiśniowe Rozluźnienie" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.