Balony reklamowe

Balony reklamowe

Podniebny marketing

Jak można zaobserwować już od dłuższego czasu, konkurencja panująca w większości branż spowodowała, że mamy dzisiaj do czynienia z rynkiem konsumenta. Dodatkowo jest on coraz bardziej wymagający i świadomy tego czego oczekuje. W związku z tym większość specjalistów od marketingu, podczas przygotowywania strategii marketingowej firmy ma nie lada wyzwanie. Standardowe metody i narzędzia, które nie tak dawno doskonale się sprawdzały, dzisiaj nie są już tak skuteczne i przestały przynosić spodziewane efekty.

W takiej sytuacji warto stosować dodatkowe elementy, które uzupełnią pozostałe działania marketingowe. Jednym z nich mogą być balony reklamowe. Zarówno małe baloniki reklamowe, jak również duże balony stacjonarne zwracają na siebie uwagę, dzięki czemu są bardzo skutecznym nośnikiem reklamowym. Różnorodność wyboru wielkości, rodzajów i kształtów balonów pozwala na dopasowanie odpowiedniego produktu do specyfiki branży i założeń kampanii reklamowej.

Balony pneumatyczne oraz helowe możemy wyprodukować według indywidualnego projektu, np. w kształcie postaci lub produktu. Tego typu balony reklamowe będą nie tylko skuteczną reklamą firmy, ale mogą także stać się lokalną atrakcją. Balony takie uatrakcyjnią imprezy masowe, eventy, targi czy festyny lokalne.


Balony reklamowe w wirtualnym świecie


Ciekawy projekt balona może być inspiracją dla wielu osób do zrobienia sobie zdjęcia, w tle którego będzie Twoja reklama umieszczona na balonie. Znając szybkość rozprzestrzeniania się w obecnych czasach wszelkich informacji, przed chwilą zrobione zdjęcie telefonem komórkowym, może być za moment opublikowane na portalach społecznościowych i udostępnianie przez znajomych fotografa. Łatwo sobie wyobrazić korzyści jaki daje tego typu reklama. Jest ona nienachalna, łatwo zapada w pamięć, działa doskonale na podświadomość, rozchodzi się niemal z prędkością światła i co bardzo ważne, jest dla Państwa całkowicie darmowa.

Biorąc powyższe pod uwagę przed podjęciem decyzji o wyborze kształtu balona reklamowego, warto rozważyć inwestycję w ciekawy, kreatywny i zaskakujący projekt. Zapewne poniesiony wydatek będzie nieznacznie większy od standardowego wzoru, jednak uwzględniając przyszłe, dodatkowe korzyści jakie możemy osiągnąć, koszt zakupu będzie znacznie niższy. Dzięki darmowej reklamie możemy dotrzeć w bardzo szybkim tempie do szerszego grona odbiorców niż początkowo zakładaliśmy.


Tyle różnych możliwości!


W niniejszej kategorii znajdziesz szeroką ofertę na balony reklamowe. Małe lateksowe baloniki reklamowe z nadrukiem firmowym doskonale utrwalą markę firmy bądź produkt w świadomości konsumentów i będą jednocześnie frajdą dla najmłodszych. Sprawdzą się także doskonale jako dekoracja podczas imprez firmowych. Lateksowe balony giganty o średnicy 1m oraz duże balony helowe świetnie oznaczą stoisko podczas targów firmowych, wskażą drogę do siedziby firmy i będą świetnie widoczne z dużej odległości. Balony dmuchane i pneumatyczne sprawdzą się jako stacjonarna reklama firmy, np. podczas imprez plenerowych.

Nowością na rynku są tzw. sterowce reklamowe z możliwością zadruku, które mogą doskonale promować markę firmy na dużych imprezach masowych czy festynach unosząc się ponad głowami ludzi. Sterowiec reklamowy wykonany jest z gazoszczelnego, trwałego i lekkiego PVC. Napełniony jest helem dzięki czemu swobodnie unosi się w powietrzu. Taka forma reklamy sprawi, iż na pewno nie pozostanie ona nie zauważona.

Ostatnio cieszą się również dużym powodzeniem namioty reklamowe, bramy reklamowe, ekrany bądź chwieje reklamowe. Istnieje możliwość zadrukowania ich całej powierzchni, aby przekazać klientom jak najwięcej cennych informacji o marce czy produkcie. Takiej reklamy zewnętrznej nie może zabraknąć na festynach czy imprezach plenerowych.

Wybór odpowiedniego nośnika reklamowego nie jest prosty. Należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii, jeśli chcemy, aby nasza akcja promocyjna czy kampania reklamowa przyniosła oczekiwane efekty. Najlepiej takie działania skonsultować ze specjalistami, aby nie błądzić po omacku.

Read more Ukryj
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.