Butelka reklamowa z termometrem

Cena od: 39,80 zł


Butelka ze szkła borokrzemianowego o podwójnych ściankach, idealna zarówno na gorące, jak i zimne napoje. W przeciwieństwie do zwykłego szkła nie pęka przy ekstremalnych zmianach temperatur. Wewnątrz znajduje się wyjmowany zaparzacz / sitko do herbaty, który pomaga zaparzać wodę z ulubionym owocem lub herbatą. W górnej części wieczka znajduje się wbudowany termometr dotykowy LED, który pokazuje aktualną temperaturę płynu w środku. Dzięki tej butelce już nigdy więcej nie oparzysz ust gorącą herbatą. Zabierz ze sobą butelkę, gdziekolwiek idziesz. Jest szczelna, dzięki czemu może być przenoszona w torbie czy plecaku. W zestawie 1 bateria CR 2450. Pojemność: 390 ml.
Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Butelka reklamowa z termometrem" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:Specyfikacja
ID: 78428
Kolor: transparentny
Rozmiar: Ø60 x 235 mm
Pojemność: do 390 ml
Materiał: Szkło
Waga produktu: 480 g
Nadruk: Tampodruk ,nadruk dookoła, laser
Kraj pochodzenia: Chiny
Opakowanie zbiorcze: 15 szt.
Minimalne zamówienie: 30 szt.
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.