Kubki termiczne, butelki reklamowe, bidony

Kubki termiczne, butelki reklamowe, bidony

Ekologiczne rozwiązania najlepszym wyborem Coraz więcej osób wybiera ekologiczne rozwiązania produktów i zwraca uwagę na ilość śmieci, które generuje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz w trosce o środowisko warto zastanowić się nad mobilnym źródłem reklamy, które ludzie z chęcią i poczuciem spełnienia sami będą zabierać ze sobą. Mowa tu o butelkach, kubkach termicznych czy bidonach.

Butelki z logo

Mimo wszelakich działań mających na celu zredukować liczbę produkowanego plastiku i wykorzystywania tego surowca w procesie recyklingu, coraz popularniejszym staje się zabieranie wody czy innych napoi ze sobą z domu. Idealnym rozwiązaniem jest tu butelka reklamowa, której ilość modeli o różnych kształtach i pojemnościach ciągle się pomnaża. Wyobraź sobie, że Twój kontrahent lub klient codziennie rano napełnia butelkę ulubionym napojem jednocześnie widząc Twoje logo i czując, że robi coś dobrego dla naszej planety. Łatwo takie uczucia skojarzyć z tym, co wtedy widzi – butelką i Twoim logo.

Rozwiązania dla tych, którzy ulubioną kawę chcą zabrać ze sobą

Na szczęście wachlarz możliwości z butelkami i kubkami, które mogą być zabrane ze sobą w podróż bądź do pracy jest tak szeroki, by spełnić potrzeby każdego. Mimo panującej jeszcze niedawno mody na „kawkę w biegu” i kupowaniu jej w kawiarenkach po drodze z domu do pracy, coraz częściej – ze względów ekonomicznych i ekologicznych – ulubiona kawa zabrana ze sobą z domu jest atrakcyjniejszą opcją. Taki gorący napój może zachować swoją temperaturę na dłużej dzięki kubkom termicznym oraz termosom, które jako gadżet reklamowy jest chętnie wybierany zarówno dla osób, które pokonują autem dalekie trasy, jak i dla każdego, kto lubi zostawić sobie coś ciepłego do picia na później.

Kubki termiczne z nadrukiem idealne na targi

Jaki gadżet reklamowy na event spełni wszystkie potrzeby – będzie wystarczająco mały, łatwy do przewiezienia i rozdawnictwa? Z pewnością będą to kubki termiczne z nadrukiem. A gdyby do niego dołączyć jeszcze kawę lub zaparzyć ją i rozdawać ze swojego stanowiska jako ciepły napój? Możliwości jest bardzo dużo, a tak uniwersalny i użyteczny gadżet reklamowy na pewno zostanie w domach większości osób, które je dostały.

Read more Ukryj
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.