Gadżety do samochodu

Gadżety samochodowe

Gadżety na prezent


W samochodach spędzamy coraz więcej czasu podróżując do pracy, na zakupy, rozwożąc dzieci do szkoły czy na zajęcia dodatkowe. Dlatego jeśli wśród Twoich klientów są właściciele samochodów, to na pewno ucieszy ich, jeśli przygotujesz funkcjonalne gadżety samochodowe na prezent. Jakie gadżety motoryzacyjne możesz podarować kontrahentom jako gadżet reklamowy? Tak naprawdę wybór jest spory i wszystko, co może ułatwić i uprzyjemnić jazdę samochodem będzie dobrym rozwiązaniem. Gadżety dla kierowców powinny być jak najprostsze w użyciu, a jednocześnie ich forma może być oryginalna i estetyczna tak, by stanowiły one nie tylko praktyczny, ale i ładny dodatek.

Od wielu lat najpopularniejszy gadżet samochodowy to skrobaczka do szyb. O tym, że skrobaczkę zawsze warto mieć w samochodzie przekonał się każdy, komu przyszło oczyszczać zmrożone szyby kartą do bankomatu lub co gorsza, własną dłonią. Skrobaczki można nabyć przy naprawdę niewielkim budżecie, a umieszczenie logotypu firmy na produkcie będzie doskonałą reklamą dla naszego przedsiębiorstwa. Jednak nie musimy poprzestawać wyłącznie na prostych, plastikowych skrobaczkach. Dostępne są różne modele tego gadżetu. Niektóre posiadają kilka krawędzi do ścierania i skrobania lodu i gumową końcówkę do ściągania pary wodnej z szyb. Świetną koncepcją będą skrobaczki umieszczone w ciepłej, nieprzemakalnej rękawicy, dzięki której ochronimy nasze dłonie przed czynnikami zewnętrznymi i sprawnie oczyścimy szyby naszego samochodu z mroźnego osadu.


Stawiamy na praktyczność


Gadżety samochodowe to także wszelkiego rodzaju gąbki i ściereczki, które ułatwią kierowcom zachowanie czystości w swoim pojeździe, a czasem uratują widoczność, kiedy zaparowane szyby przesłonią pole widzenia. Innymi produktami, które usprawnią porządkowanie przestrzeni w samochodzie będą separatory do bagażnika, dzięki którym wszystko, co przewozimy w bagażniku zawsze pozostanie na swoim miejscu.

Ważnym gadżetem dla kierowców będzie niewątpliwie apteczka samochodowa. W zależności od jej wyposażenia będzie można dzięki niej zdezynfekować rany i opatrzeć drobne skaleczenia. Apteczki dostępne są w różnych opakowaniach- od materiałowych saszetek, przez plastikowe pojemniki po metalowe walizeczki. Na każdym z tych produktów można wykonać nadruk reklamowy i promować nie tylko swoją firmę, ale też bezpieczeństwo.

Większość z nas, w swoich samochodach, korzysta z różnych urządzeń mobilnych, ułatwiających nam dotarcie do celu lub komunikację z innymi ludźmi. Dlatego też zestawy głośnomówiące, uchwyty na telefony i nawigacje, a także ładowarki samochodowe są coraz częściej wybierane na podarunek promocyjny dla klientów. Dzięki zestawom Bluetooth mamy możliwość bezpiecznego prowadzenia rozmowy telefonicznej, bez używania rąk do podtrzymywania telefonu. Natomiast uchwyty na telefon czy nawigację pozwolą nam mieć ich wyświetlacz w zasięgu wzroku, dzięki czemu nie będziemy musieli rozglądać się po całym samochodzie zerkając kto dzwoni lub obserwując trasę, którą wyznaczyła nam nawigacja. Z kolei ładowarki samochodowe z pewnością nie raz uratowały sytuację, kiedy nasze urządzenia odmawiały współpracy, z powodu niskiego poziomu baterii.


Dobra inwestycja


Nowoczesnym pomysłem na gadżet motoryzacyjny będzie też kamerka, rejestrująca obraz na zewnątrz naszego samochodu. Akcesorium to pomoże nam w sytuacjach drogowych, kiedy czasem trudno rozstrzygnąć kto jest sprawcą kolizji. Być może dzięki urządzeniu nagramy wyczyny jakiegoś nierozważnego kierowcy lub zarejestrujemy inne ciekawe sytuacje, których świadkami jesteśmy. A wszystko to w sposób bezpieczny, ponieważ niewymagający naszego nawigowania kamerką podczas jazdy samochodem. Jest to opcja dość kosztowna, ale na pewno można uznać ją za pomysł na gadżet reklamowy z wyższej półki.

To tylko propozycje, gadżety samochodowe dają znacznie większy wybór. Polecamy przyjrzeć się także matom, które nałożone na przednią szybę ochronią ją przed zamarznięciem, a z kolei latem odbiją promienie słoneczne, nie dopuszczając do dużego nagrzania się pojazdu w środku. Do wyboru mamy także zapachy samochodowe, zestawy drobnych narzędzi i wiele, wiele więcej… Zachęcamy do zakupu i życzymy wszystkim kierowcom spokojnej i bezpiecznej jazdy!

Read more Ukryj
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.