Grawerowanie laserem CO2

Grawerowanie laserem

Charakteryzuje się eleganckim i estetycznym wyglądem, jest znacznie trwalszy od innych metod znakowania, nie ulega zniszczeniu pod wpływem środków chemicznych. Wykorzystywane przez nas urządzenia umożliwiają trwałe znakowanie różnych powierzchni. Pozwala to na ich szerokie wykorzystanie w każdej branży na rynku.

Grawer laserowy może zostać umieszczony na przedmiotach wykonanych z różnego rodzaju materiałów takich jak: papier, folia, skóra, guma, drewno, aluminium, ceramika, szkło, pleksi, laminaty grawerskie oraz wiele, wiele innych.

Zastosowanie laserowego grawerowania pozwala na uzyskanie bardzo interesujących i atrakcyjnych efektów wizualnych, różnych w zależności od materiału, na którym są one wykonywane.

Technologia laserowa pozwala na zaprojektowanie i wykonanie bardzo oryginalnych i niepowtarzalnych upominków. Statuetki, trofea, tablice pamiątkowe oraz wszelkiego typu nagrody z grawerem laserowym, pieczątki, tabliczki znamionowe, tabliczki informacyjne, szyldy, prezentery cenowe, opakowania, ozdoby i kartki okolicznościowe, dyplomy i wiele innych.

Wszelkie usługi związane z grawerowaniem laserowym wykonujemy we własnym Centrum Laserowym, co znacznie skraca czas realizacji zamówień, a pominięcie pośredników pozwala na zaoferowanie Państwu konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do przesłania niezobowiązującego zapytania o koszt grawerowania pocztą elektroniczną na adres email: biuro@tech-media.pl lub korzystając z gotowego formularza dostępnego tutaj.

Do precyzyjnej wyceny usługi prosimy o podanie:
• rzeczywisty wymiar powierzchni grawerowanej
• projekt w formacie .cdr, .eps, .jpg
• wielkość nakładu
• określenie materiału do grawerowania z podaniem jego grubości

Produkty

Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.