Smycze reklamowe

Smycze reklamowe z nadrukiem

Top 10 gadżetów reklamowych

Jednym z produktów promocyjnych, które niezmiennie cieszą się zainteresowaniem klientów, są z pewnością smycze reklamowe. Co wyjątkowego w ma sobie ten kawałek materiału, zakończony karabińczykiem? Przede wszystkim funkcjonalność. Smycze można wykorzystać w wielu sytuacjach i dzięki nim, najważniejsze przedmioty będziemy mieli zawsze przy sobie. Smycze na zamówienie, obok notesów i długopisów, są artykułem, który jest chętnie wybierany przy okazji tworzenia pakietów na szkolenia, konferencje czy targi. Nie dość, że zostaną one wykorzystane przez uczestników tych wydarzeń, to dodatkowo będą promować firmę, której nadruk znajdzie się na ich powierzchni.

Jak widać, oprócz użytkowej funkcji, smycze mają także ogromny potencjał marketingowy. Wszystko to, dzięki temu, że posiadają przestrzeń, którą swobodnie można zadrukować, co czyni je świetnym nośnikiem reklamowym. Smycze reklamowe z nadrukiem logo firmowego, z adresem strony internetowej firmy lub z innymi istotnymi danymi, dopełnią elementy identyfikacji wizualnej firmy i będą, poprzez codzienne użytkowanie, popularyzować ją w przestrzeni publicznej. Często także smycze reklamowe z logo stanowią część codziennego, służbowego ubioru pracowników wielu firm, ponieważ wykorzystywane są do przywieszania identyfikatorów czy wizytówek. Smyczą można posłużyć się także do podpięcia pod nią kluczy, długopisu, a czasami nawet komórki.

Smycze reklamowe producent

Każdy producent smyczy reklamowych oferuje duży wybór rozmiarów i materiałów, z których są one wykonane. Istnieje także wiele technik, pozwalających na znakowanie tego produktu. Jak wybrać najlepsze smycze dla siebie? Przede wszystkim należy określić jaki budżet możemy przeznaczyć na zakup smyczy, oraz to, przy okazji jakich wydarzeń będą one wykorzystywane. Jednym z rozwiązań będą smycze materiałowe, wykonane z bawełny lub mixu innych włókien. Są one dość wąskie, dlatego zmieści się na nich niewielka grafika, a ich odporność na zniszczenia jest mniejsza, dlatego też nie należy wybierać ich do użytkowania w ciężkich warunkach. Ich plusem z pewnością jest fakt, że te smycze reklamowe z nadrukiem one atrakcyjne cenowo.

Jeżeli zależy nam na podwyższonej trwałości, a także możliwości nadrukowania większego logotypu, powinniśmy przyjrzeć się smyczom sublimacyjnym. Są one wzmocnione o dodatkowy pasek materiału, a nadruk wykonany metodą sublimacji jest niezwykle precyzyjny i atrakcyjny dla oka. Ciekawą propozycją są także smycze lateksowe, znakowane najczęściej metodą tampodruku, które nadają się do używania ich nawet podczas deszczu, czyli świetnie sprawdzą się podczas koncertów i imprez plenerowych.

Istnieje jeszcze opcja wykonania smyczy na zamówienie niestandardowe. Przy dużym nakładzie producenci proponują produkcję według indywidualnego projektu. Jest to opcja z pewnością wymagająca finansowo, jednak dzięki niej będziemy mieli pewność, ze żadna inna firma nie posiada takiego produktu. Jak widać ten, z pozoru, prosty produkt zasłużył sobie na swoją popularność i jeśli tylko będzie on odpowiedniej jakości, na pewno przysłuży się promocji naszej marki.

Read more Ukryj
Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.