Znaczki i buttony

Przypinki reklamowe

Pozornie proste ale skuteczne

Przypinki reklamowe to coś znanego od dawna, szczególnie upodobane przez polityków podczas kampanii wyborczych, rozdawane ludziom mają na celu zwiększyć sympatie do kandydata. Osoba nosząca taką przypinkę, przyznając się do swoich poglądów, aktywnie promuje wizerunek danego polityka. Innymi słowy noszenie takiej przypinki wiążę się z silną identyfikacją z jej przekazem.

Przypinki reklamowe nie tylko z agrafką!

Przypinki reklamowe znakomicie nadają się też do budowania świadomości o naszej marce wśród klientów. Nasi pracownicy noszący przypinki z LOGO naszej firmy będą wyglądać bardziej profesjonalnie i będą wzbudzać większe zaufanie. Znaczki z nadrukiem znakomicie nadają się dla uczestników wszelkich zjazdów, sympozjów i konferencji.

Kolejnym niezwykle skutecznym i użytecznym dla niektórych klientów gadżetem są znaczki z nadrukowanym zdjęciem i otwieraczem do butelek na odwrocie. Taki rodzaj znaczków reklamowych idealnie pasuje do wszelkiej maści barów, pubów i miejsc w których można zrobić użytek z takiego otwieracza. Ciekawym pomysłem jest także użycie znaczka z lusterkiem po drugiej stronie. Można rozdawać je razem z próbkami kosmetyków, bądź jako upominek po wizycie u kosmetyczki lub fryzjera. Na pewno spora grupa klientów doceni gadżet, który pozwoli im na zachowanie schludnego wyglądu przez cały dzień. W naszej ofercie znajdują się przypinki reklamowe w różnych kształtach z możliwością wykonania dowolnego nadruku. W specjalnej ofercie dla bardziej wymagających klientów realizujemy zamówienia na przypinki reklamowe w dowolnym kształcie.

Każdy lubi prezenty

Przypinki reklamowe mają wiele zastosowań i odrobina kreatywności może zrobić z nich dobre uzupełnienie kampanii reklamowej i zwiększyć nasze profity. Zawsze, bez względu na wszystko, samo podarowanie klientowi prezentu wywoła uczucie wdzięczności, co pomoże nam zbudować z nim trwałą relacje. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, nasi specjaliści chętnie służą wam radą przy wyborze odpowiedniego gadżetu reklamowego.

Read more Ukryj

Produkty

Lubisz super okazje? Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię o promocjach.